Bu gün insan ömrünün uzamasının en önemli sebeplerden biri temiz su sağlanmasıdır. Tahlil edilerek temizliği kanıtlanmış suyu tüketmeye başlayan insanoğlu daha az hasta olarak organların daha az zarar görmesini sağlayarak ömrünün yaklaşık 20 sene uzamasını sağlamıştır.

İnsan ömrünün uzamasını sağlayan önemli etkenlerden biri gıda tedariki ve saklanmasının sistemli  hale gelmesidir burada en önemli etken gıdaların saklanması ve taşınması sırasında soğutma sisteminin kullanılabilir hale getirilmesidir.

Gelişen teknoloji doğaya ve doğa bozulması ile de insana zarar vermeye başlamıştır. Daha fazla gıda üretmek ekilen hasadı doğada bulunan diğer canlılardan korumak (böcek vb) ürünleri  uzun süre saklamak raf ömrünü  uzatmak için bir çok kimyasal  tarım ilacı ve gübre geliştirmiştir. Tarım ilaçları ve tarımda kullanılan bu kimyasalların tamamının insana zararlı olduğu  zaten üzerinde yazmaktadır. Tarım ilaçları ve diğer kimyasallar daha sonrada meyve sebzeden tamamen  temizlenemeyip insanların tükettiği  gıda ile insanların bünyesine girip çeşitli rahatsızlıklar yaratmaktadır.

Gelişen teknoloji ile sanayi ve araçların kirlettiği  hava insan sağlığını  tehdit  eder hale gelmiş yeni  hastalıklar alerjiler gelişmiştir. İnsanlık nasıl ki temiz hava ve gıda tedariki  gibi gelişmelerle  ömrünü uzatmışsa daha temiz hava ve daha sağlıklı  gıda ile ömrünü daha sağlıklı ve daha uzun hale getirebilir. Bu  konularda faydalı olabilmek maksadı ile IŞKIN markası olarak yüksek kaliteli  filtre sistemine sahip hava temizleme cihazları  ile havanızı  temizliyoruz.

Gıdalarınızı sağlıklı  ve tüm kirleticilerden arındırılmış şekilde tüketmeniz için gıda dezenfekte makinesini sunmaktan memnuniyet duyarız.