Kullanım Alanları:

► Derslikler   ► Çalışma Odaları   ► Yatak Odaları   ► Hasta Odaları   ► Konutlar   ► Ofisler ► Okullar   ► Havasının temiz ve sağlıklı olması istenen tüm mekanlar             

        Sabahları yorgun mu uyanıyorsunuz?

        Çalışırken başınız mı ağrıyor?

        Çalışma veriminiz mi düşüyor?

        Gribal enfeksiyonlardan kurtulamıyor musunuz?

        Nefes alırken güçlük mü çekiyorsunuz?

        Evladınız sınıfının çok havasız olduğundan mı şikâyet ediyor?

        Toz ve kokudan dolayı pencerenizi açamıyor musunuz?

        Çok sevdiğiniz hayvanınızın dökülen tüyleri sorun mu oluyor?

        İstenmeyen kokuları yok etmek için çözüm mü arıyorsunuz?

        Daha temiz ve daha ferah bir hava mı istiyorsunuz?

Işkın sizi bu ve benzeri bir çok sıkıntıdan kurtaracak hepa filtreli profesyonel bir hava temizleme cihazıdır. Sizin de havanızı değiştirecek bu cihaza bir telefonla sahip olabilirsiniz.

Nasıl bir hava soluyoruz?

Zamanımızın %90’ını kapalı ortamlarda geçiriyoruz.  Bundan dolayı ciddi bir hava kirliliğine maruz kalıyoruz. Çünkü kapalı ortamlardaki hava, dışarıdaki havadan ciddi oranda daha kirli olabilmektedir. Bu kirlilik oranı büyük şehirlerde daha da artmaktadır. Ne yazık ki havadaki tehlikeli kirleticileri gözümüzle göremiyoruz. Bir insan günde ortalama 23.000 kez nefes alıp vermektedir. Nefes aldığımız ortamın temiz olup olmadığını acaba ne kadar önemsiyoruz? Özellikle kapalı ortamlarda kaldığımız sürelerin uzunluğu göz önüne alınırsa soluduğumuz havanın pek de temiz olduğu söylenemez. Kapalı bir ortamda ortalama 2.000'den fazla madde ve canlı bulunur ve ortamın havasını kirletir. Kapalı ortamlarda havayı kirleten sigara dumanı, virüs, bakteri, akar ve tozlar sağlık açısından önemli risk faktörleridir.

Hayvan tüyleri, ev toz akarları, polenler, bakteriler alerjik hastalıklara sebep olmaktadırlar. Ayrıca astım tetikleyici özelliği olan sigara dumanı, toz, parfümler, fabrika atık gazları, otomobil egzost dumanı gibi kötü koşullar da sağlığımız açısından olumsuz sonuçlar oluşturmaktadır. Büyük şehirlerdeki sayısız aracın çevreye yaydığı zararlı gazlar ve sanayileşmenin getirdiği kirlenme de astım ve alerji gibi hastalıkları artırmaktadır. Yapılan bilimsel araştırmalar neticesinde astım hastalığının çocukluk döneminde kirli hava faktörlerinden kaynaklı olumsuzluklar ile ortaya çıktığı saptanmıştır. Yani kirli ve havasız ortamların sebep olduğu hastalıklardan çocuklarımız yetişkinlere göre çok daha hızlı etkilenmektedirler. Tüm bu sebepler göz önüne alındığında sağlıklı bir yaşam için bulunduğumuz ortamın havasının temiz olması hayati önem taşımaktadır.

Dışarıdaki havayı kolayca temizleyemezsiniz. Ancak Işkın hava temizleme cihazı ile mekanlarınızdaki havayı temizleyerek kalitesini arttırabilir, taze ve temiz hava teneffüs edebilirsiniz. Işkın hava temizleme cihazının toz, duman, polen, küf sporları, evcil hayvan tüyü, ev akarları ve alerjik reaksiyonlara sebebiyet veren zararlı maddeler gibi havada bulunan partikülleri yok ettiği bağımsız laboratuvarlarca test edilip kanıtlanmıştır.

7 KATMANLI FİLTRE SİSTEMİ

1. Alüminyum alaşımlı ön filtre: 5 mikrondan daha büyük taneli tozları filtreler. Polenler, havada yüzen maddeler ve diğer hava kirleticileri filtreler. Değiştirilmesine gerek yoktur. Tekrar tekrar yıkanır ve kullanılır.

2. Soğuk Katalizör Filtre: Ortamdaki zararlı gazları filtreler. Kullanım ömrü 5 yıldır.

3. Formaldehid Filtre: Kimyasal tepkimelerden kaynaklı gaz, koku ve kansorojenleri filtre eder.

4. Anti bakteriyel Filtre: Hassas yapısı sayesinde sıfırdan 5 mikrona kadar tüm partikülleri filtre eder. Havada bulunan mikrop, bakteri ve diğer alerjenleri %99'a kadar yok eder.

5. Hepa Filtre: Lejyoner hastalığı bakterisi, kuş gribi virüsü dahil mikropları, toz parçacıklarını ve dumanı filtreler.

6. Ultraviyole Filtre: Sterilizasyon özelliğine sahip olan UV filtre havada bulunan virüsleri ve bakterileri öldürür. Havanızı tazeler.

7. Anyon Arındırıcı Filtre: Havada asılı bulunan toz zerreciklerinin asılı olduğu pozitif ionları negatif yükleyerek çökertme özelliğine sahip filtredir. Havayı gözle görünmeyen toz zerreciklerinden arındırır ve havanızı ferahlatır.

Yapılan araştırmalar, kısa süreli hastalıkların %57’sinin iç hava kalitesi ile bağlantılı olduğunu göstermiştir. İç hava kalitesi iyi olmayan bir ortam, kişilerde boğaz veya geniz kızarıklığı, göz sulanması, baş ağrısı, halsizlik veya yorgunluk gibi rahatsızlıklar oluşturur. Hava ile bulaşan bulaşıcı rahatsızlıkları da unutmamak gerekir. İç hava kalitesinin yeterli olmamasından kaynaklanan rahatsızlıklar neticesinde öğrenme ve iş kaybı, ağır sağlık harcamaları vb. istenmeyen sonuçlar meydana gelir.

Işkın hava temizleme cihazı bu rahatsızlıkların önlenmesinde kullanılabilecek en gelişmiş üründür. Işkın sahip olabileceğiniz en iyi hava temizleme cihazlarından biridir.

Gelişmiş hava filtreleme sistemine sahip Işkın hava temizleyicinin sizin için en iyi yanlarından biri de kolay ulaşılabilir olmasıdır. Ücretsiz kargo  ile ister cihaz alımında ister filtre değişim zamanlarında tek bir tıkla ya da  tek  bir  telefonla  hizmet  alabilirsiniz. Çok sessizdir . Kütüphane ses  seviyesinden daha  sessiz  şekilde çalışır.  Uyku modunda çalışırken tüm ışıklarını da otomatik kapatır. İstediğiniz saate kurabilirsiniz.  İstediğiniz  saatte  çalışır, istediğiniz  saatte durur. Devrilme emniyeti  vardır.  Herhangi  bir devrilme durumunda otomatik olarak elektriği keser. Kötü koku  ve tozlara karşı duyarlıdır. Toz, kötü koku veya alerjenleri hissettiği  anda fan devrini otomatik olarak  yükselterek hemen ortamı temizler. Ortam temizliği bittikten sonra tekrar uyku moduna döner.

Işkın Hava Temizleme Cihazı Kullandığınızda;

 •         Rahat bir uyku uyursunuz ve dinç kalkarsınız
 •         Çalışma veriminizi artırırsınız.
 •         Bebeğinizi tertemiz ve sağlıklı bir ortamda büyütürsünüz.
 •         Evcil hayvanlarınızın istenmeyen tüy döküntülerinden ve kokularından kurtulursunuz.
 •         Evladınızın havası tertemiz olan bir sınıfta eğitim görmesini sağlarsınız.
 •         Yemek kokusu, wc kokusu, küf kokusu gibi istenmeyen tüm kokular sizin için sorun olmaktan çıkar.
 •         Yoğun trafik veya fabrika emisyonlarının oluşturduğu egzost vb zararlı gazlardan ektilenmezsiniz.
 •         Bakteriyel enfeksiyonlardan, alerjik reaksiyonlardan ve mikroorganizmalardan korunmuş olursunuz.
 •         Toz ve duman gibi solunabilir partiküllerden korunmuş olursunuz.
 •         Yapı malzemeleri, tekstil, iç döşemeler, ofis ekipmanları ve  temizleme kimyasallarının olumsuz etkilerinden korunursunuz.
 •         Fotokopilerden ve lazer yazıcılardan yayılan ozon, duman ve karbon monoksitten korunmuş olursunuz.
 •         Polenlerden, toz partiküllerinden, küf sporlarından ve virüslerden korunmuş olursunuz.
 •         Burun akıntısı, astım gibi çeşitli gribal ve alerjik reaksiyonlardan etkilenmezsiniz.
 •         Sağlıklı ve kaliteli hava teneffüs edersiniz.
 •         Işkın hava temizleme cihazı kullandığınızda havanıza hava katarsınız.

 


                       
IŞKIN HAVA TEMİZLEME CİHAZI TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Kullanım Alanı

45 m2

Güç Kaynağı

220  Volt monofaze

Enerji Tüketimi

85 Watt

Renk

Beyaz

Partikül Toplama

0.1 mikron

Filtrasyon

7 Kademeli Filtre

Ses Seviyesi

29,5 dBA

Ölçüler

400*200*600 mm

Ağırlık

9,50 Kg

Garanti Süresi

24 Ay


Işkın Hava Temizleme Cihazının Bakım Maliyeti Nedir?

7 kademeli filtresi ile birlikte kullanıma hazır şekilde size ulaştırılan Işkın Hava Temizleme cihazınızın filtrelerini kullanımınıza ve ortam şartlarına bağlı olarak 6 ayda bir değiştirmenizi öneririz. Fiyatı gibi filtre maliyeti de çok uygun olan Işkın Hava Temizleme cihazının kampanyalı fiyatı için firmamızı arayabilirsiniz.